Fal Bilgileri

Burç Özelikleri

Hikaye özeti

  • Burç özelikleri
  • Burçlar
  • Bakırköy fal
  • Bakırkoy Medyum
  • Bakırköy cafe fal

Medyumlara Göre Burç özellikleri!

Koç Burcu Özellikleri

Bu burç Zodyak’ın ilk burcudur ve başlangıçları temsil eder. Koç burcu girişimci, atılımcı ve yeniliklere açıktır. Koç burcunu yönlendiren gezegeni liderlik cesaret ve hareketliliği simgeleyen Mars’tır.

Koç burcu ateş elementi olduğundan canlı ve isteklidir. Kendi işinin başında olmak ya da en azından, yeni bir alanda öncülük etmek ister. Kendilerinin denetlenmelerinden asla hoşlanmazlar. Yarışmayı ve rekabeti sevdiği için sürekli galip gelmek, her konuda önde olmak ister. Espriyi çok sever konuşmayı fazla sevmezler. Ama her konuda düşüncelerini açıklayacak kadar bilgiye sahiptirler. Tartışmaya da oldukça yatkındırlar. Çevreye çok samimi olup gerçek dostluklara önem verirler. Ve dost oldukları insanların sorunlarına ortak olmayı çok isterler. Dostları, onların zekalarından ve güvenilir yanlarından dolayı onlara çok değer verirler. Onlar için fakir ve zengin arasında fark yoktur. Kendinden küçük insanlarla arkadaşlık kurmayı tercih eden Koç insanı çocukları çok sever.

 

Boğa Burcu Genel Özellikleri


Zodyak’ın ikinci güneş burcu olan Boğa insanı sabırlı, işini bilen ve kararlı bir tip olup evrenin boynunu simgeler. Yeniliklerden ve risk almaktan hoşlanmadığı gibide aşırı tutucudur. Duygularını dışa vurmaktan pek hoşlanmayan bu burcun insanları düşlerini gerçekleştirmek için ellerinden ne geliyorsa yapmalarıyla tanınırlar. Zodyak’ın en sabırlı ve en inatçı burcudur. Bir şeye karar verdiği zaman onu kararından döndürmek neredeyse imkansızdır. Alışkanlıkları ve günlük gidişatı her şeyden önemli olabilir. Sadakatsizlikten hiç hoşlanmazlar. Değişiklikten hoşlanmayan Boğa burcu insanı sürprizlerden de nefret eder. Genelde sakin olan Boğa insanı kolay, kolay sinirlenmez ama sinirlendiği zaman öfkesi zarar verecek kadar kabarır. Boğa kadını ve erkeği burcun simgesi olan boğa gibi genelde sağlıklı, güçlü ve dayanıklıdır.

Geniş bir çevreleri olan bu burçtaki insanların, ticarete kafası çalışanlarla uyum içinde olurlar. Bazı burçlar daha çok tanınmak ve saygı duyulmak için işlerinde başarılı olmak ister. Boğa bu gibi şeyleri fazla umursamaz o sadece para kazanmak ve sahip olmak ister. Boğa insanının istikrar ve güvene ihtiyacı vardır. Evlilik, yuva ve kariyerinde güven içinde olmak ister. Maddeye düşkünlüğü güvenlik ihtiyacından kaynaklanır. Para konusunda uyanık, mantıklı ve yaratıcıdır. Karşısına çıkan engelleri sabırla aşar ve rekabetten her zaman sağlam çıkar. Giriştikleri işte bıkkınlık nedir bilmezler. Çalışmanın kendilerine maddi fayda sağlayacağını bildikleri için tüm enerjilerini işe verirler.

İkizler Burcu Genel Özellikleri


İkizler burcunun farklılığı, iletişimi ve zekayı temsil eden Merkür gezegenini yönetir. Merkür saniyede şekil değiştirdiği için cıva gezegen olarak da bilinir. Bu burcun insanı esprili ve her ortama uyan bir karakter çizerler. Başkalarıyla iletişim kurma onlar için çok önemlidir. Bilgi toplaması ve öğrendiklerini hemen başkalarına aktarması gerekir. Çok meraklıdır, leb demeden leblebiyi anlar ama ağzında bakla ıslanmaz dedikoduyu sever. İkizler insanı esprili olup çabuk düşünür ve çabuk hareket eder. Ancak belirsiz tavırları ve değişken düşünceleri yüzünden eleştiri alabilen İkizler insanının gereksiz tedirginlikleri kendilerine sıkıntı yaparak kendilerine eziyet edebilen ayrı bir karakterleri de vardır. Olayları duygularıyla değil, akıl ve mantığıyla algılarlar.

Çift karakterlidir ve çok değişkendir; bir an şakacı ve sevimli, hemen ardından hırçın ve huysuz olabilir. Bu yüzden bu burcun insanını anlamak çok zordur. Nasıl tepki göstereceklerini tahmin edemezsiniz. Bu burcun insanının bir anı diğer anına uymaz. Sembollerinde olduğu gibi iki ayrı yönleri vardır. Bugün yanınızdadır ama ertesi gün üstelik arkasında hiçbir açıklama bırakmadan gitmiş olabilir. Çabuk sıkıldığı ve konsantre olamadığı için daldan dala atlamaya bayılır, maymun iştahlıdır.

Yengeç Burcu Genel Özellikleri


Yönlendiren gezegeni bereket ve hafızayı simgeleyen Ay olan Yengeç burcu Zodyak’ın dördüncü güneş burcudur. Ay aynı zamanda başkalarını başkalarını beslemeyi ve doyurmayı temsil eder. En önemli özelliği altıncı hissidir. Elementi su olan bu burcun yönetici bölgesi sindirim sistemidir. Yengeç burcu mideyi ve kadınlarda gögüsleri yönetir. Su elementi Yengeç insanına duygusallık ve sezme yeteneği verir. Yengeç insanının, dürüst ve iyi niyetli bir karakteri vardır. İnsanlara karşı oldukça sıcak olup yoğun bir merhamet ve şefkat duygusuna sahiptir. Ancak mütevazı olduklarında başkalarının çevresindekiler iç dünyalarını değil dış görünüşleri ile onları yargılarlar.

Yengeç insanı olaylara karşı, hayatın iniş çıkışlarına karşı derin iç dünyası yüzünden birçok insandan daha fazla etkilenir. Acıyı da sevinci de, yoğun olarak hissettiklerinden herhangi bir kişiden daha fazla acı çekerler. Yumuşak bir görüntüleri olmasına rağmen burcunun türü gereği öncü nitelik onları sürekli harekete geçmeye zorlar. Bu görüntüsüne rağmen önce grubun tüm özelliklerini aynı güçle taşır.

Aslan Burcu Genel Özellikleri


Yönlendiren gezegeni güneş olan, dünyanın kalbini ve kan dolaşımını simgeleyen, element gurubu ateş olan bu burç Zodyak’ın beşinci güneş burcudur. Üstün yetenekleri, cesaretleri, yaşamdan zevk alan dost canlısı, kendine güvenen bir karakter çizerler. Yönetici gezegenleri güneş olanların her işin altından başarıyla kalkmalarında etkili olur. Aslan burcu ateş elementidir ve sabit niteliklidir.

Ateş elementi özelliklerini yaratıcı ve kültürel alanlarda gösterir. Ne iş olursa olsun mutlaka bu işte kendisi belirleyici olur. Yaptığı işlerin hepsinde de biraz gösteriş ve ukalalık vardır. Çok aktif olan Aslan burcu, liderliğe gereksinim duyulan bütün işlerde başarılı olur. Öyle ki işlerinde başarılı olmak ve kolayca üstesinden gelebilmek için hiç şikayetçi olmadan gece gündüz demeden çalışabilirler.

Başak Burcu Genel Özellikleri

Duygusal olmamasına rağmen bazı konularda çok hassasiyet gösterir. Ciddi hallerine espriyi ekledikleri için insanlar üzerinde daha fazla etkili olur. Başak insanı güzel konuşur, yazar ve aklı çok hızlı çalışır, zekası parlaktır. Buna rağmen arka planda kalmayı, kendini göstermekten olayları perde arkadasından yönetmeyi sever. En çalışkan ve titiz burçlardan biridir. Yaşamının tamamını çalışmak alır. Yorulmayı akıllarına getirmeyen Başak insanı sürekli hareket halindedir. Güç şartlar altında parlak ve pratik çözümler bulmada çok maharetlidir. Başak insanı her yaptığı işin mükemmel olması için en küçük ayrıntısına kadar iner. Boş geçen zaman onun için büyük kayıptır. Yaşamın esas anlamının çalışmak ve bir şeyler üretmek olduğunu düşünür ve bu yüzdende çalışarak kendini sürekli geliştirir.

Terazi Burcu Genel Özellikleri


Elementi Hava, vücutta temsil ettiği yer böbrek olan Terazi burcunun yönlendiren gezegeni güzelliği, zarafeti, işi adaleti temsil eden Venüs’tür. Sürekli başkalarıyla bir arada olmak isteyen içten, iyiliksever samimi ve hayat doludurlar. Terazi insanı ekip çalışmalarında ve ortaklıklarda çok başarılıdırlar. Ama tek başlarına kalınca ne yapacaklarını bilemezler. Terazi harika bir arabulucu ve iyi bir hatiptir. Konuşmaları ve güzel sözleri sayesinde insanları birbirleri ile tanıştırarak neşeli sosyal ortamlar yaratırlar. Kendilerine küskün olan insanları bile bu yönleri ile sakinleştirip yatıştırırlar.

Buna rağmen göründükleri kadar yumuşak değildir: otoriter bir yapısı olmasına rağmen duygularını ve mantıkları arasında sağlam bir ilişki kurarlar. Terazi burcunun sevimli karakteri ile hoş bir şekilde birleştiği için herkezi parmağında oynatabilir. Kendi dediğini tatlılıkla ama mutlafa yaptırır. Terazi insanı inanılmaz derecede dürüst olmasına rağmen ancak düşündüğünü her zaman söylemez.

Akrep Burcu Genel Özellikleri


Yönetici gezegeni, yeni gelişimleri simgeleyen Plüton ile mücadeleyi simgeleyen Mars, element gurubu su olan Akrep burcu Zodyak’ın sekizinci güneş burcudur. Su elementi olduğu için çok duygusaldır. Ama derin duygularını kontrol altına almaya ve gizlemeye çalışır. Sabit nitelik taşıdığı için de inatçıdır ve yaptığından asla vazgeçmez. Akrep insanının fikrini değiştirmeniz çok zordur.

Kendilerine her konuda oldukça güvenen sağlam bir yapıları vardır. Üstelik bir tilki kadar kurnaz olup doğuştan var olan bir planlamacı yeteneğe sahiptirler. Yine bu aynı özelliğinden dolayı sevdiklerine çok bağlıdır. Çözümü zor olan sorunların altından başarıyla kalkarlar. Çünkü oldukça pratik bir zekaya sahiptirler. Ancak bu yeteneklerini duyguları ile karıştırmamaya özen göstermezlerse başarı elde etmeleri zorlaşır. İleri görme yetenekleride vardır.
Akrep insanın kontrol etme arzusu yüzünden kıskanç ve sahiplenici olabilir. Kıskançlığından dolayıda güçlü, yoğun duygulara sahiptir. Ayrıca tutkularından dolayı da büyüleyici olur. Kimse öğrenmesin diye bazı konularda düşüncelerini saklarlar. Gizemli bir yapısı vardır ve kendisi hakında ipucu vermez. Arkadaşları hakkında bir çok bilgiye sahip olmalarına rağmen onlar hakkında kimse bir şey kolay kolay öğrenemez.

Akrep insanını bakışlarından hemen tanıma imkanınız vardır. Çünkü bakışları doğrudan insanın gözlerinin içinedir. Ve baktıkları insanı hemen etkilerler. Akrep insanı her zaman uç noktalarda yaşar. Kafasına koyduğunu mutlaka başarır. Duyguları güçlü ve derin olan Akrep eğer cinsel yaşamı tatmin edici değilse başka arayışlar içine girer. Çünkü cinsellik bu burcun yaşamının en önemli parçasıdır. Akrep insanı sevdiği bir şeyi tam sever. Sevmediğini ise hiç sevmez. Bu yüzden sevgisi de nefreti de aşırıya kaçabilir. Onun için her şey ya hep ya da hiçtir. Bu burcun insanı iyiyken çok iyi, kötüyken çok kötü olabilir.

Yay Burcu Genel Özellikleri


Yönlendirici gezegeni şans ve bolluk simgesi Jüpiter, element gurubu ateş olan Yay, Zodyak’ın dokuzuncu burcudur. Yay insanı, olaylar karşısındaki kararlılıkları, Bakırköy medyum enerjisi, calılığı ve koşullara uyabilme özellikleri, ahlaksal ve toplumsal kurallara saygılı, hedeflerine ulaşmayı gayet iyi bilen, ileriyi görebilen, Jüpiter’in verdiği şans da buna eklenince başarılı bir karakter oluştururlar.

Her şeyden çabuk bıkma huyundan vazgeçip kendini disiplin altına sokması halinde hayatta pek çok istediğini elde edebilir. Çift kişilikli olan bu burcun insanı, değişikliğe ihtiyacı olduğundan aynı anda birkaç konu ile birden ilgilenir ve aynı işe bağlı kalmayı sevmez. Bu yüzden konulara yüzeysel yaklaşım gösterir.

Oğlak Burcu Genel Özellikleri


Yönlendirici gezegeni yalnızlık ve disiplini simgeleyen Satürn, element gurubu toprak, metabolizması orta hızlı olan Oğlak Zodyak’ın onuncu burcudur. Evrenin eklem ve iskeletini simgeler. Bu burcun insanı, güvenilir, disiplinli, mantıklı ve çalışkan olup ayaklarını yere sağlam basarak ne yöne gittiğini iyi bilir. Hedeflerine planlı ve disiplinli bir şekilde ulaşmaya çalışarak acele etmeden düşünerek hareket eder. Hiçbir burç, hedefine ulaşmakta bu kadar kararlı değildir.

Lider olabileceği işlerde çalışmak, isim yapmakve tanınmak ister. Oğlak burcu hiyerarşi düzenin olmadığı yerlerde karmaşa olacağının bilincindedir. Emirkomuta zincirini iyi Bakırköy fal anlar ve hiyerarşiye saygı gösterir. Bu yüzden de devlet içinde, büyük kuruluş ya da şirketlerde yönetici ve yetki sahibi bir kişi olur. Oğlak insanı ciddilik, tutuculuk ve güçlü iradeleri ile tanınırlar. Burçların en çok çalışan tiplerinden biri olup, başkalarının saygısını kolayca kazanırlar. Gerçek bir Oğlak iki temel özellik taşır, güvenilirlik ve dürüstlük. Gelişmiş bir görev duyguları vardır. Başkalarına borçlu kalmaktan hoşlanmazlar.

Kova Burcu Genel Özellikleri


Yönlendirici gezegeni calışma azmini ve kardeşliği simgeleyen Uranüs ve Satürn, element gurubu hava, Metabolizması hızlı olan Kova burcu Zodyak’ın on birinci burcudur. Evrenin kan dolaşımını ve bacaklarını simgeler. Sabit nitelik özelliklerini taşır. Kova burcu kardeşlik ve dostluk burcu olduğu için dostlarını içtenlikle seven, insancıl, çevre sorunlarıyla ilgilenen, bulunduğu ortama uyum sağlayan, akıllı, bilgili, bağımsızdır ve zor durumda kaldığı anlarda kendini kurtaracak beceriye sahiptir. Kova burcu dahilerin burcu olduğu için kimsenin aklına gelmeyen en uçuk fikirler ondan çıkar.

 

Çevresiyle olan ilişkisini iyi niyet ve dürüstlük üzerine kuran Kova toplum yararına çalışmaktan zevk alır. Çevreden yardım istenmesine ve çevreden yardım almaktan çok hoşlanırlar. Herkesin dertlerine ve sıkıntılarına ortak olmaya çok yatkındırlar. Her ortamda aranan biridirler.

 

Balık Burcu Genel Özellikleri


Yönlendirici gezegeni önseziyi, ıssızlığı ve mistizmi simgeleyen Neptün, Element gurubu su, Metabolizması yavaş olan Balık, Zodyak’ın on ikinci ve son burcudur. Evrenin ayaklarını simgeleyen bu burç elementinin su olması sebebiyle değişken nitelik taşır. Değişken gruptan aldığı özellikleri etrafındaki insanların duygularını anlamak ve düzeltmek için kullanır. Son burç olma dolayısıyla kendinden önceki bütün burçlardan bir özellik almıştır. Bu yüzden de bütün burçlarla iyi anlaşır.

Duygusal yapıları her alanda kendisini gösterir. Sanata eğilimlidirler. Arkadaşlık duygularına çok fazla önem verdikleri için, yaşantılarında yapılan hataları affetmezler. Çevrelerinin çabuk etkisinde kalırlar. Yaşamda başarılı olmak için motivasyona ihtiyaçları vardır. Mistik güçleri çok fazladır. Hissetme yönleri güçlüdür. Bilmeyi ve öğrenmeyi seven bu kişiler yaşam boyunca her şeyi merak ederler. Hatalardan ders almasını beceremezler. Aynı hataları birkaç kez tekrarladıkları görülmüştür.

istanbul escort bayanların bulabileceğiniz platformumuzda ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz escort bayanlarla iletişime geçip onları bedava arayabilirsiniz, Gerçek bir escort bayan ile birlikte olmak istiyorsaniz sitemizi hemen ziyaret edebilirsiniz.

Küçük şeyIere fazIa önem verenIer eIIerinden büyük şeyIer geImeyenIerdir.. EFLATUN

 

Etiketler
Daha fazla oku

ilgili makaleler

2 thoughts on “Burç Özelikleri”

  1. Что бы в следующем году разбогатеть стоит: угостить РґРѕРјРѕРІРѕРіРѕ – оставить ему бокал белого РІРёРЅР° Рё блюдечко каши.
    А если наличные нужны сейчас. Тогда нужно оформить беспроцентный заём здесь: ruszaimonline.ru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayrıca kontrol

Close
Close
Call Now ButtonHemen Ara