Fal Bilgileri

Yükselen Burçlara Göre Aşk ve Cinsellik örnekleri

Araştırmalara Göre Burçlardan Bilgiler Yükselen Burçlara Göre Aşk ve Cinsellik örnekleri

Yükselen burcumuz aşka ve sekse nasıl baktığımızı gösteren bir şifre gibidir. Yükselen burcunu bildiğimiz bir kişinin ilişkilerde nasıl davranacağını öğrenebiliriz. Bu davranış ve hayat tarzı bize uygun geliyorsa ilişki güçlenerek devam eder. Yükselen burca göre kişilerin girdiği bir tip grubu vardır.
EROS grubuna giren yükselen burçlar KOÇ ve TERAZİ, MANIA grubuna giren yükselen burçlar BOĞA ve AKREP, STORGE grubuna giren yükselen burçlar ASLAN ve KOVA, AGAPE grubuna giren yükselen burçlar BAŞAK ve BALIK, PRAGMA grubuna giren yükselen burçlar YENGEÇ ve OĞLAK , LUDUS grubuna giren yükselen burçlar İKİZLER ve YAY’dır.

İstanbul Bakıköydeki cafemizde, Bakırköyun en iyi medyumları fal bakıyor.

Terazi ve Koç Cinsellik

Bu aşk Tarzına ” tutkulu romantik tarz ” diyebiliriz. Böyle insanlar karşı cinsle ilişkilerinde denge ve uyum ararlar. Görünümü iyi huylu olan insanın eşini mutlu etmeye yönelik tutumu göze çarpar. Kullandığı yöntem, konuşkan olmak ve eşiyle entelektüel düzeyde iletişim kurmaktır. İki taraf, arasında çıkacak sorunları bütün yönleri ile tartışır ve sonuç almaya çabalar.

İçinde bulunduğu toplumun ilişkileri hakkında ne düşündüğü ve doğru olanın ne olduğu konusunda kuşkular taşır. Sonuçta, evleneceği hayat ortağını bulmak gerekliliği, onu ”aşka aşık olmak” görüsünü pekiştiren aşk ilişkilerine yöneltir. Sevginin sürdüğü boyutta eşine bağlı , ince düşünceli, nazik ve saygılıdır. Fakat, eşi romantik jestlerine karşılık veremezse kaprisli, hüsrana uğramış ve canından bezmiş birisi olabilir. Bu insan eşinin sevgisini kulaklarına fısıldamasını bekler. Güllerin ve şarabın verdiği romantik hazları sever. Evlilik, beraberliğine itibar ettiğinden, eşi ile arasındaki bağların sağlam ve emin olmasına değer verecektir.

Böyle birinin aşk ve seks tarzı ”Eros” stili olarak adlandırılır ve romantik aşk kapsamındadır. Bu genel anlamda fiziksel ve coşkulu bir aşktır. Eşinde aradığı en önemli şart  onun fiziksel çekiciliğe sahip olmasıdır. Düşünde yarattığı aday onu cezbedecek harici görünüşe sahip herhangi birisi olabilir. Hoşlandığı insanın onu çektiğini ve heyecan yarattığını içtenlikle dile getirir. Fiziksel yakınlaşmanın Bakırköy fal olabildiğince çabuk olmasını arzular. Bu insan aşk ve seksi yaşamın en önemli amacı ve girişimi olarak kabul etmektedir. Sevdiği insana yakın olma isteğini ve aşık olma arzusunu her fırsatta düşünce, söz, girişim ve jest olarak ortaya koyacaktır.

 

Akrep Boğa Burçları Cinsellik

Bu tür aşk ve seks tipine ” Deli gibi aşık” tarzı diyebiliriz. Yüksek düzeyde ihtiraslı olmasına karşın, özel ilişkilerinde şefkatli ve sadık olmaya meyillidir. Kendine eş olarak sadık kalacak ve güvenilecek birini arar. Genellikle yaşadığı yeri ve yuvasını güzelliklerle donatmaya çalışır. Sevdiği ile beraber yaşayacakları yerin ruhsal durulma ve bağlılık atmosferi ile dolmasını ister.
Elindeki tüm maddi olanakları kullanacak kadar cömert birisidir. Adeta eşine yağmur gibi her şeyi vermek ister. Buna karşın verdiklerinin karşılıksız olacağını düşünmek yanlıştır. Bunların karşılığında partnerinin sadakat ve sevgisini bekleyecektir. Bilinçli olmadan ve farkına varmadan sevdiğine oldukça sahiplenici davranır. Sahip olma arzusu öyle alanlara yayılır ki, eşini mülk gibi görmeye koşullanabilir.
İlişkilerinde güvenlik arayacaktır.. Düşkünlüğünü gösteren davranışlarla eşini rahatlatmayı ve huzur vermeyi istemektedir.Aynı davranışları eşinden de bekleyecektir. Yoğun durumlarda bağlılık gösterileri partneri için boğucu olmaya başlayabilir. Bu karakterin olumsuz tarafları içinde çelişkili bir durum vardır. İlişkilerinde eşinden aldığı vaatler veya teslimiyet karşısında ortaya kendini beğenmiş bir kişilik çıkabilir.
İlişkilerinde seks ve duygusallık çok önemlidir. Fal Bakırköy Kendi ruhsal ve fiziksel tatmin duygusunu eşinden daha ayrıcalı görecektir. Eğer, cinsel ilişkisi fiziksel olarak tatmin sağlamıyorsa hissedeceği hüsran duygusu ile eşinden nefret etmesi de mümkündür. İlişki giderek gerilim kazanırsa, başlangıçta bunu bitirmek için isteksizdir. Bir süre güven duygusu ile her şeyin düzelmesini bekleyecektir. Fakat sonunda biten bir ilişkiyi yeniden canl

Bakırköy Medyum,falci!En iyi medyumlar bakırköy cafe46 da

Eski Yunan dilinden esinlenerek ”Mania” ismi verilen bu aşk stiline deli gibi aşk diyebiliriz. Sevdiğine her şeyi ile sahip olmak isteyen, mülkiyetçi bir sevgi türüdür. Aşk ve seks meyilleri içinde en fazla tutkulu ve duygulu bir karakteri gösterir. Böyle birisi deli gibi aşık olabilir. Gizlilik, karmaşa ve duygusal incinmeler kapsayan ilişkiye şiddetli arzu duyar. Yeni bir ilişkiye başlarken karmaşık ve kabarık duygular içindedir. Karşılıklı güven ve haz ortamını sağlayınca, kendine ait özel bir ilişkiye sahip olduğunu düşünerek mutlu olacaktır.

 

Kova aslan Burçları Cinsellik

Aslan ve Kova Burçları Cinsellik
Storge aşk stiline ” doğal sevecenlik”adını verebiliriz. Böyle olan birisi yakın ve özel ilişkilerinde büyüleyici ve karizmatik etkiler bırakır. Bu insanın görünüşündeki içtenlik ve sıcak samimiyet başka insanları çeker ve hayran bırakır. Karşı cins tarafından ilgi görür ve pohpohlanır. Hayranlarına hiç olmazsa bir süre beklediklerini vermeye yönelir. Böyle birisi ilişkiye önce evlilik amacı ile değil, romantizm için girer. Eşini memnun etmekten zevk duyar. Sevgisini fiziksel sevecenlik ve duygusal destekle gösterir. Karşı cinsle ilişkiye girdiğinde partnerine güçlü olarak bağlanan birisidir. Yaşamını ender olarak yalnız ve eşsiz olarak geçirir.
Tüm benliği ile tamamen aşık olsa ve bir söz verse de, gözleriyle hayranlarını arayacaktır. Bu arada flört etmeye meyletmesi eşini sevmediği veya ona ihtiyacı olmadığı anlamına gelmez. Kendisini daima beğenilen, sevilen ve takdir edilen birisi olarak hissetmek doğasında vardır. Burada unutulmaması gereken şey, her eşin böyle davranışlara hoş bakmayacağıdır.
Bu tarz aşk ve seks yönelimine doğal sevecenlik Cafe46 Dejavu  veya dostluk sevgisi tanımını yapabiliriz. Bu önce arkadaşlıktan başlayan bir sevgi tarzıdır. En şefkatli, sevecen ve eğlendirici aşk tarzıdır. Oldukça bireyseldir ve böyle kalmayı istemektedir. Aşkın korkunç heyecanlar vermesini ve böyle başlamasını beklememektedir.
Eşine duygularını doğrudan açmak yerine beraber yapmaktan hoşlandığı şeyleri deneyerek duygularını belli etmeye yönelir. Birlikte yapılan ve konuşulan ilginç şeylerden hoşlanır. Onun için aşk beraber yapmaktan zevk duyulan şeyleri yaşamaktır. Böyle birisi için en iyi sevgili, çevresinde olan ve onu eğlendiren insandır.

 Bakırköy Medyum

Beni güzeI hatırIa, Sana unutuImaz geceIer bıraktım, sana en yorgun sabahIar, güIüşümü, gözIerimi, sonra sesimi bıraktım.. Orhan VeIi

 

Etiketler
Daha fazla oku

ilgili makaleler

2 thoughts on “Yükselen Burçlara Göre Aşk ve Cinsellik örnekleri”

  1. Hi. I see that you don’t update your blog too often. I know that writing articles is boring and time consuming.
    But did you know that there is a tool that allows you to create new articles using existing content (from article directories or other blogs
    from your niche)? And it does it very well. The new articles are unique and pass the copyscape test.
    Search in google and try: miftolo’s tools

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayrıca kontrol

Close
Close
Call Now ButtonHemen Ara