Fal ÇeşitlerimizSu falı

Bakırköy Su falı

Bakırköy Su falı Bakma ile ilgili bilgiler!

Su falı için herhangi bir malzemeye bir araca gerek duyulmuyor. Bu falı bakan kişinin sadece kendisi tarafından görülmesi mümkündür. Ancak pek az kişiler tarafından fal konusunda ustalaştığından karşısındaki kişinin geleceğini de tahmin etme yetenekleri de gelişmiştir. Bu fala bakmaya başlamadan önce sahip olmanız gereken bazı işlerde olmalıdır. Bu işlerden bazıları da şunlardır; ilk etapta içinizde bütün çekememezliği, fırsatçılığı, kıskançlığı ve kötü niyetlerinizi silmeniz gerekmektedir. Böyle olduktan sonra meleklerden de yardım isteyebilirsiniz. Bununla beraber konsantre dersleri almanız gerekiyor ve dıştan gelecek oldukça yoğun sesler ya da darbelerden de etkilenmeden konsantre olabilirsiniz. Bu iki işi de bitirebilirseniz yavaşça artık su falına bakabilirsiniz. Su falına bakıyorsanız eğer kesinlikle meleklerden de yardım almalısınız. Su falına şimdi nasıl bakacağım?

Diye sorarsanız; önce su falına bakan kişilerin birden fazla ayrı ayrı yöntemleri vardır. Su falına bakmaya yeni yeni başlamış iseniz en kolay bakma yönteminden başlayacaksınızdır. Bu yöntem ile yeni olduğunuz için ruhsal varlıklarla çok fazla iletişime geçmeniz gerekmez. Sadece yoğun olarak konsantre olmanız yeterli olacaktır. Bu falı yaparken ilk önce kullanılan malzeme yani bir tas alınız ve falına bakmanızı isteyen kişi ya da kendinize bakıyor iseniz fala bakacak olan kişi tası su ile doldurmalıdır. Suyu kesinlikle fala bakacak olan kişi doldurması gerekiyor..

Eğer başkası suyu doldurursa falda hiçbir sonuç görülmez. Bi tasa su kattıktan sonra ortamın sessiz ve sakin olması gerekir ve içeriye çok fazla ışık girmemeli yani rahatsız edecek bir şey olmaması gerekiyor. Çevredeki kişileri sessiz olması için uyarınız. Bu ortamı sağladıktan sonra öğrenmek istediğinizin adını ve motifini vermelisiniz. Örneğin mesela eğer sevdiğime kavuşacaksam suyun içine ay doğsun gibi bir sözdür. Öncelikle konsantre olduktan sonra artık fala bakmaya başlayabilirsiniz. Konsantre olduktan sonra suya bakarak su ile iletişime geçecek gibi olduysanız artık falın sonuçlanmasına yaklaşmış olduğunuzu anlarsınız…

Bakırköyün en iyi medyumu!

İnsanın doğasında var olan enerjiyi, negatif ve pozitif olarak ele alırsak, Medyum Nedir Medyum ;İnsanlar üzerinde
mevcut bulunan, negatif enerjiyi görerek, bu enerjinin o kişi ve nesneden dışarı atılmasını ya da kontrol altında
tutulmasını sağlamaktır. Kişinin veya nesnenin karşılaşılabileceği tehlike ve önemli olaylar hakkında , geçmiş ve de
gelecekten bilgi veren kişi anlamındadır. Medyum Nedir – Medyumu, diğer insanlardan farklı kılan yapısı, onun olaylar
karşısındaki bakış açısıyla bir iletici olarak bilgi vermesi, kişi veya nesne hakkında,kendi sorduğu soruları, mistik güçten
aldığı cevaba, kendi yorumunu da katarak bildirmesidir.

Bakırköy bölgesinin en iyi su falı falı bakan cafe46 Hizmetinizde! Bakırköy en iyi medyumlar

Su falı Bakmak Dünya’da bilinen tüm fal türleri içinde en zor olan fal türüdür. Bu fala herkes bakamaz. Bu fala bakacak olan falcının kalbi temiz olmak zorundadır. Bu fal için temiz bir kap yada boş bardağa su doldurulur. Niyetlenen soru sorulur. Uygun dualar okunur. Fala iyi konsantre olmak gerekir. Bunun için sessiz bir ortam ve mum ışığı tercih edilmelidir. Meleklerin yardımı ile beliren şekiller ve semboller dikkatlice yorumlanır. Su falına günde en az üç kere bakılmalıdır. Bu fal, fal bakan üzerinde oldukça fazla ağırlık bırakır Bu yüzden uzmanlar tarafından bakmanızı öneriyoruz. medyumlarımız sizlerin hizmetinizdedir.

Bakırköyde Su falı bakma

Su falında titreşimler çok iyi incelenmeli ve de o titreşimlere anlam katılarak yorumlanmalıdır. Su falına herkes bakamaz su falı bakmak isteyenlerin bu fal bakımı için iyi bir zatdan el almaları gereklidir. El almaklada bitmez gerekli okumlar ve bir takım çalışmalar neticesinde su falı bakma sanatını öğrenmek mümkündür. Bağzı hocalar suya bakarlar ama bu işin erbabı medyumlar vardır bunlardan bakım istenebilinir. Bunuda daha önce tecrübe etmiş deneyim görmüş kişilerin refaransıyla yapmaları daha iyi olur..

.

 

Giden sizin için çok değerli de olsa, kapıyı örtün ki; içeride kalanlar üşümesin…
PAULO COELHO

 

Etiketler
Daha fazla oku

2 thoughts on “Bakırköy Su falı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
Call Now ButtonHemen Ara