Fal ÇeşitlerimizTarot

Bakırköy Tarot Fal bak

Tarot Falı nedir ve Nasıl bakılır!

Öncelikle Herkese Merhaba, Bakırköy Medyumları Tarot fal ınıza bakabilmek için Tarot destesine ihtiyaç duyarız. Tarot destesinde arkana  dediğimiz büyük 22 kart ve Küçük arkana dediğimiz 56 kart bulunmaktadır. genelde Toplamda 78 kart ile Tarot açılımlarımıza başlayabiliriz. Günümüzde en çok popüler olarak bilinen  Tarot falının kartlarının Avrupa’ya fal bakan kişiler tarafından getirildiği düşünülmektedir. Kartlar çeşitli kültürlere göre farklılık yaratsa da sembolik olarak figürler pek değişmemiştir ve biz medyumlar bunun en profesyonel ilmini almış olarak sizlerin falına bakıyoruz..

Tarot’un ilk defa eski Çağlarda Çingeneler tarafından tanrıyı, Dünyayı (evreni) ve insanı birleştiren gizemli ilişkilerin keşfedilmesi için kullandığı belirtilmektedir. Tarot’un ortaya çıkış tarihi ve kelime anlamı ile ilgili söylenenler hep bir varsayımdan ibarettir ve kökeni net olarak bilinmemektedir. Tarot falı diyoruz fakat aslında Tarot fal değil bir yaşam biçimi olarak söylenir, Tarot Ayrıca bilinç altındakilerini okuma sanatıdır.

ESKİ KEHANETLERE GÖRE TAROT FALI EN GÜÇLÜ FAL ÇEŞİTLERİNDEN BİRİ

]

 

Tarot Falı kehanet yöntemi olarak oldukça başarılı bir fal bakma sanatıdır. Tek bir açılım için tek bir soru hakkınız vardır.
tarot nedir Geçmişi ve geleceği hiç birimiz değiştiremeyiz,  ancak kartlara yüklediğimiz enerjiler sayesinde sorduğumuz sorulara alacağımız cevaplar bizi yönlendirebilir. Merak ettiklerimizi öğrenebiliriz. Tarot falımıza başlamadan önce kartlarımızı sol elle karıştıralım ve yine sol elle 3’e bölmeliyiz. Bu işlemler uygulanırken danışanımız sorusuna yoğunlaşmalı.

GEÇMİŞ-ŞİMDİ-GELECEKTarot falı Bakırköy Cafe46

Bizler Cafe 46 olarak Müşterilerimize randevu yoluyla Bakırköy tarot fal ınıza bakabilicek en iyi Medyumları sizlere takdim ediyoruz hem hoş sohetli bir ortamda hemde Stresinizi ve zamanınızı iyi geçireceğiniz cafemizde sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Piyasadaki bir çok cafelerden farkımız müşterilerimize Geldiklerinde Gerçek bir medyumlar karşılaştırmamız ve müşterilerimizin gititlerinde memnun kalmalarını sağlamak.Bizlere telefon numaralarımızdan veya iletişim adresimizden ulaşabilirsiniz.

 

Senin Geleceğini anlatan Tarot’a nasıl danışacaksınız?

  • Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot’a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Beni mahveden şey; Bana yalan söylemiş olman değil, Sana bir daha inanmayacak olmamdır… VİCTOR HUGO.

Etiketler
Daha fazla oku

2 thoughts on “Bakırköy Tarot Fal bak”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
Call Now ButtonHemen Ara